شرایط و قوانین فروشگاه قلاب

استفاده از وب سایت قلاب به منزله پذیرش کلیه قوانین و مقررات فروشگاه قلاب است.

محتویات این صفحه مدام در حال بروز رسانی است و قلاب حق دارد بدون هماهنگی قبلی محتویات این صفحه را تغییر دهد. قلاب بعد از هر بار تغییر در این صفحه خبر آن را در شبکه های اجتماعی منتشر خواهد کرد.

محتویات وب سایت برای کاربران سایت تهیه شده است و استفاده از آن برای سایر وب سایت ها به هر دلیل غیر قانونی است. چنانچه هدف از استفاده از محتویات سایت غیر تجاری باشد استفاده از محتویات با ذکر منبع و آدرس وب سایت بلامانع است.

اطلاعات موجود در وب سایت قلاب از منابع معتبر تهیه شده است و مسئولیت آنها با منابع مذکور است.

محصولات قلاب صید روز می باشد و قیمت ها بسته به صید روز تعیین می شود و دلیل تغییر روزانه قیمت ها همین است.

به سفارشاتی که فرم خرید آنها ناقص باشد ترتیب اثر داده نمی شود.

فروشگاه قلاب کیفیت محصولات، اطمینان در خرید، بسته بندی، سرعت توزیع و پاسخگویی شایسته به شما را وظیفه خود دانسته و آنها را تضمین می کند.

فروشنده: فروشگاه قلاب

خریدار: فردی که فرم سفارش خرید را تکمیل می کند

فروشنده متعهد می گردد کلیه اطلاعات خریداران را محرمانه تلقی نموده و از انتشار آن به هر دلیل جز در موارد قانونی خودداری کند.

فروشنده موظف است اطلاعات صحیح و دقیق محصولات دقیقا آنگونه که هست را در اختیار خریداران قرار دهد.

فروشنده موظف است بعد از دریافت سفارش خریدار، کالا را تهیه و بسته بندی نماید و در کوتاهترین زمان به آدرس خریدار ارسال نماید.

قلاب قبل از ارسال محصول زمان و تاریخ ارسال را با خریدار هماهنگ می کند و خریدار و یا نماینده آن باید در زمان هماهنگ شده در محل حضور داشته باشد بدیهی است در صورت عدم حضور، فروشگاه قلاب مسئولیتی بر عهده ندارد.

پس از ثبت سفارش و تایید آن ، محصول تهیه و بسته بندی می شود به دلیل اینکه محصولات در انبار نگهداری نمیشود و به صورت مستقیم از صید روز به دست مشتری می رسد امکان مرجوعی کالا وجود ندارد.

پرداخت وجه سفارش فقط از طریق درگاه پرداخت آنلاین در وب سایت قابل قبول است . فروشگاه قلاب هیچ مسئولیتی در قبال پرداخت وجه به شماره کارت های دیگر یا هرگونه آی دی تلگرام یا پیج اینستاگرام را به عهده نخواهد گرفت. شماره واتساپ فروشگاه قلاب ۰۹۱۷۹۷۱۹۲۹۷ و پیج اینستاگرام instagram.com/Qolab.ir می باشد.